EN DOĞRU YERDESİNİZ.

Birşeyler tekdüze geliyor ya da etrafınızdaki, duygularınızdaki renklerin artık değişmesi gerektiğini düşünüyorsanız. EN DOĞRU YERDESİNİZ.

Burada Web Tasarım konuşulur, Firmanız için Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz; bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır,web tasarım, e-ticaret çözümü ,arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

Müşteri memnuniyeti

Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunarız, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Fiyat Anlayışı

Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat tekliflerimiz bulunmaktadır.Hiç kimsenin firmasının boyutu fiyatı etken olmadığı gibi temel amacımız büyük firma ile çalışıp çok kazanmak değil firmanız için ne yapabilir de büyütebiliriz şeklindedir dolayısıyla standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet vermekteyiz..

Profesyonel Yaklaşım

Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir.İşimizin büyümesinin, sizin işinizin büyümesiyle orantılı olduğunun her zaman bilincindeyiz.

Tasarım Anlayışı

İşlevsel olanı estetikle bütünleştirerek kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu Web Tasarım projeleri İstanbul Web Tasarımın tutkusudur..

Oluşumcu

Marka,teknoloji,tasarım,network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler oluşturmak ve İstanbul Web Tasarım ‘ın farkını yansıtmak oluşumcu kimliğimizin göstergesidir.

Sorumlu ve Şeffaf

Öz değerlerimize bağlı,inançlara saygılı,müşterilerimize yakın,sosyal sorumluluk bilincine sahip bir firmayız.

Aktif Katılım

Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik sağlıyoruz.

Stratejik Yaklaşım

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek hedeflerimizdendir.


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA