SEO ANALİZ VE RAPORLAMA HİZMETİMİZ

İnternet işlerinizde tam kontrol kurmanızı sağlayan gelişmiş web sitesi SEO Analizi araştırmasına hemen başlayın.

Tam Analiz Kontrolü; Güncel olun ve İnternet işlerinizi kontrol altında tutun! Günlük olarak ilerleme durumunuzu gösteren analiz verileri sağlıyoruz. İşlerinizin yavaşlamasına neden olabilecek bilgi eksikliklerine izin vermeyin!

Detaylı Raporlama; İster kendi logonuzla isterseniz de müşterinizin logosu ile PDF raporu alabilirsiniz. Otomatik rapor gönderim ayarı yapabilirsiniz. Raporları indirebilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Bu işin raporunu hazırlamak çok zordur. Moradam tek tuşla size rapor imkanın verir.

Keyword Tavsiyeleri; Web sitenizin SEO sektörünün gereksinimlerine uygun olup olmadığını kapsamlı analizlerle takip ediyor ve Google ilk sayfa sonuçlarında yer alması için gereken ayarların listesini hazırlıyoruz.

WEB SİTESİ ANALİZ ARACI; Web sitenizin güncel Google algoritmalarıyla uyumlu olup olmadığını anında size bildirmekteyiz. Google değişiklik yaptığında ilk siz öğreneceksiniz.

GOOGLE SIRALAMA TAKİBİ; Web sitenizin Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamasını (tüm kelimelerde) günlük olarak takip edebilirsiniz.

ANAHTAR KELİME ÖNERİLERİ; En uygun anahtar kelimeleri seçmeniz konusunda analiz sistemi size yardımcı olmaktadır.

GOOGLE SIRALAMA GEÇMİŞİ; Kayıt olduğunuz tarihten itibaren tüm kelimelerdeki Google sıralamanızı Gün-Gün görüntüleyebilirsiniz.

RAKİP SİTE ANALİZİ; Tüm kelimelerdeki Google pozisyonunuzu görebileceğiniz gibi rakiplerinizi de takip edebilirsiniz. BayAjans eşsiz bir kaynaktır.

MARKA DEĞERİ İZLEME; Marka ve iş geliştirmenize en fazla katkı sağlayacak değerleri biz üretiyoruz. Profesyonel kullanım için Türkiye'de bir ilktir.

Web Sitesi Analiz ve Raporlama Hizmeti Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

SEO UYGULAMA SÜRECİ


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA