Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

Sosyal medya her geçen gün şirketler ve bireyler için daha da önem arz eden bir hale geliyor ve bu durum konuya ilişkin çeşitli tedbirlerin devreye sokulmasını gerekli kılıyor. Kriz yönetimi, düzenli içerik paylaşımı ve kullanıcılarla iletişim kurulması, sosyal medya ağları içerisinde en çok ihtiyaç hissedilen üç ana başlık olarak ele alınabilir. Tüm bunlar sosyal medya danışmanlığı hizmetinin bir gereklilik olduğunu gösteriyor.

Belirtmiş olduğumuz tüm bu hizmetler The Adam olarak sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamı içinde bir paket halinde mevcuttur. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizler için tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlayabilecek kalitede geliştirilmiştir

Marka iletişiminde ve geliştirilmesinde büyük yer tutan sosyal medya mecraları markaların müşterileriyle çift yönlü şekilde iletişime geçmesinde oldukça etkin bir rol almaktadır. Bu nedenle sosyal medya ortamları bünyelerinde sayfa yönetim araçları sunar ancak bu araçlar kitlesi çok fazla olan ve günlük onlarca belki de yüzlerce yorum alan marka sayfaları için etkin bir çift yönlü iletişim kurmasını sağlamakta yetersiz kalabilir. Bu sebeple kurumumuz sosyal medya hesap yönetimi hizmeti ile Twitter, İnstagram ve Facebook gibi sosyal medya mecralarında aktif olarak görev yapar. Bu sayede müşterileri ve potansiyel müşterileri ile daha sağlıklı bir iletişime geçebilen markaların değeri ve güvenilirliği artar.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Nasıl Yapılır?

Markaların sosyal medya hesaplarının yönetimi kolay bir iş değildir. Hem aktif kalınması gereken hem de itibar konusuna dikkat edilmesi gereken bir alan olduğundan bu işin uzmanı olan insanlara bırakılması gerekir. Ayrıca tek bir kişinin büyük markaların sosyal medya hesaplarını yönetmek gibi bir yeterliliği yoktur. Sosyal medya yönetimi işinin kurumumuz gibi bünyesinde alanında uzman olan çalışanları barındıran ve hesap yönetimine özel sistem kuran firmalarla yapılması, markaların sosyal medyadaki etkinliği ve itibarı açısından gerekli bir uygulamadır. Biz, sosyal medya danışmanlığı konusunda kendimize güveniyoruz.

Sosyal medya hesabı yönetimi çok yönlü bir iştir ve birçok bileşeni bünyesinde barındırır. Bunlardan biri; yorumların yönetimi, mesajlara cevap verilmesi, bu sayede kullanıcılarla doğrudan iletişime geçilmesidir. Bunun yanı sıra; alınan etkileşimleri görmek, bu etkileşimleri doğru şekilde yorumlamak ve bu analiz sonucunda yeni stratejiler belirlemek de son derece önemlidir.

Hesap yönetiminde en çok ihmal edilen noktalardan biri ise rakiplerin markaların bu konudaki işlevinin takip edilmesidir. Hesap yönetiminin önemli bir bölümü olmasına rağmen bazı kurumlar tarafından önemsenmeyen rakiplerin takibi markanın gönderilerini belirlemesinde ve pazarlamaya hangi yönde devam etmesi konusunda fikir vermektedir.

Güvenilir bir sosyal medya hesap yönetimi ajansı olan kurumumuz bünyesinde bulunan uzman kadrosu sayesinde markanızın hesap yönetimini başarılı bir şekilde yapıldığı gibi son derece titizlikle hazırlanmış raporlama sistemiyle de hesap yönetimini yürüttüğü firmalara düzenli bir şekilde bilgi vermektedir. Bu sayede markalar sosyal medya üzerindeki gelişimlerini kanıtlanmış verilerden oluşan raporlarla takip etme imkanına kavuşmuş olur.

Son olarak bizi sosyal medya hesabımız üzerinden takip ederek kampanya ve cazip fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz 🙂

Sosyal Medya Danışmanlığı Örnek Çalışmalarımızdan Bazıları

SEO UYGULAMA SÜRECİ


YOL TARİFİ

WHATSAPP

ARA